Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

MountainRock’vol.4

Mountainside – the decade in rock!

Mountainrock'vol.4Ketvirtasis nepriklausomo roko festivalis “MountainRock’vol.4/mountainside – the decade in rock!” įvyko gruodžio 8 d., penktadienį, 21 val. Kauno klube “Los patrankos” (Savanorių pr. 124).

Apie pusę tūkstančio roko gerbėjų iš visos Lietuvos pritraukęs renginys buvo skirtas jau dešimtmetį Lietuvos roko scenoje aktyviai veikiančios, tris kartus geriausios roko grupės kategorijoje alternatyvios muzikos apdovanojimuose nominuotos grupės MOUNTAINSIDE jubiliejui.

Šia proga Kauno rokeriai į festivalį pakvietė MOUNTAINSIDE grojusius muzikantus ir grupes, su kuriomis ją sieja glaudūs ryšiai – BRAINERS, XESS, SOUNDARCADE (LV), IR ir specialius svečius iš Rygos MARY JANE. Plačiau apie grupes >>

Du festivalio dalyviai renginyje pristatė neseniai išleistus debiutinius albumus: šiauliečiai BRAINERS – “Disco Balls” ir rygiečiai SOUNDARCADE – “12 songs of the jackalope”.

Su MOUNTAINSIDE pasirodymus surengė anksčiau kartu groję muzikantai – Indrė, (ex F.A.K.S., ex “Zaborland”), Andrius Kačanovas (ex “Sh”), Marius Lekečinskas – Lekas (“Nahash”, ex “Valefar”),  Rytis Bakevičius (pirmasis “Mountainside” būgnininkas), Marius Akucevičius (gitara), Vikis Satkevičius (vokalas, gitara).

“MountainRock’vol.4” vedė legendinė Lietuvos alternatyvinės muzikos scenos asmenybė, vienas nepriklausomos leidybinės firmos “Zona records” įkūrėjų Dovydas BLUVŠTEINAS ir energija trykštanti buvusi grupių F.A.K.S., “Zaborland” ir “Mountainside” vokalistė Indrė ŠILIAUSKAITĖ – SIMANAVIČIENĖ.

Po koncerto klausytojus linksmino rokoteka su didžėjų kolektyvu “GRUPĖ PROSTITUTĖ”.
Ekscentriškais renginiais ir lanksčiu muzikiniu skoniu pagarsėjęs architektų ir menininkų kolektyvas festivaliui paruošė specialią roko klasikos ir šiuolaikinių hitų programą.

Atsiliepimai apie renginį

FESTIVALIO BIČIULIAI:

Siųskite savo pasiūlymus ir idėjas “MountainRock” organizatoriams.