Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

MountainRock’vol.2 Bands

ANBO

ANBO susikūrė 1996 m. rugsėjo 28 d. Utenoje, ir jau 1997 m. išleido albumą “Savęs link”. 1998 m. festivalyje “Mama, aš dar dainuosiu” grupė užėmė III vietą ir laimėjo piniginę premija – 10 tūkst. Lt. įrašams, kurio taip ir nesulaukė (buvo kas pasiima ir be muzikantų).
1999-2000 m. namų sąlygomis įrašinėjamos naujos dainos ir ieškoma muzikantų. Po gausių sudėties pasikeitimų ir eksperimentų su reperiais bei DJ’ais, galiausiai nusistovi standartinė “rokava” sudėtis: Paškius (vokalas), Zombis (bosas), Mekas (mušamieji) ir Sigis (gitara).
2002 m. rugpjūčio mėn. ANBO daina “Kas?” pateko į radijo stoties „Lietus“ 20 playlistą ir ten “makalavosi” kelis mėnesius. 2002-03 m. ANBO dalyvavo “Muzikinės partijos” projekte “Populiariausi šventiniai šlageriai” su daina “Baltas lino gyvenimas”, ir LTV laidoje “Duokim garo” su perkonstruota liaudies daina “Buvo gera gaspadinė”, kuri išleista rinkinyje “Folkšokas 2”.

BRAINERS

1996 m., Bix’ais ir ne tik garsiuose Šiauliuose, susikūrė dar viena smagi grupė – BRAINERS. Linkę į retro vaikinai nešioja kliošus ir spalvotus megztinius bei groja energingą rock’n’roll’a.
Šiuo metu braineriai įrašė keletą naujų dainų, suka vaizdo klipą ir ruošiasi dar daugiau koncertuoti ir judinti Lietuvos muzikinę sceną.

Internetinė svetainė: http://brainers.su.lt

KATEDRA

Heavy metal grupė KATEDRA susikūrė 1986 m. Grupė dalyvavo festivaliuose “Lituanica” ’87 ir ’88, “Rock Panorama” (Maskva), “Rock Summer” ir “Rock Winter” (Talinas), “Ilosaari pop” (Suomija) ir kt.
1989 m. KATEDRA įrašė savo pirmąją plokštelę “Mors Ultima Ratio”, kuri parduotuvėse pasirodė tik 1990 metų gale, o visas tiražas buvo išpirktas per dvi savaites. Didžiausias ir svariausias įvertinimas grupei buvo atsiliepimai apie jų muziką prestižiniame sunkios muzikos žurnale “Metal Hammer”.
Nuo 1991 metų pabaigos grupėje groja trys muzikantai: Ričardas Laginauskas- gitara, vokalas. Algis Radavičius- bosas. Marius Giedrys- mušamieji.
Išleista plokštelė “Natus in Articulo Mortis”, palankiai įvertinta kritikų. Grupė dalyvavo roko festivaliuose. Kūriniai “Mes-jėga”, “Šmėkla” savo laiku sukėlė ažiotažą ir karaliavo radio stočių top’ų viršūnėse.
2001 m. KATEDRA atrado akustinį skambėjimą, kuris savo garso turtingumu nenusileido sodriam metalo skambesiui. LRT įrašinėdami tikro garso koncertą, pasikliovė tik savo jėgomis- grojo trise.

Internetinė svetainė: http://katedra.tinkle.lt

K.A.N.G.

NY hard core grupė K.A.N.G. (Kills All New Germs) susikūrė 2000 m. pabaigoje, kai grupės idėjinis lyderis Mantelis, besėdėdamas su Mountainside gitaristu Šaru kultiniame Kauno bare “Pakalnė”, pasisakė, kad bando groti punk/hard core ir ieško būgnininko. Šaras iš karto sureagavo teigiamai ir pasisakė, kad galėtų padėti, nes turi norą groti būgnais. Legenda byloja, kad taip ir susikūrė kangai;)
Per pirmuosius pasirodymus NY hardcore grupė ne itin į save atkreipė dėmesį, tačiau pamažu kangai vis tik sugebėjo sugroti kelis gerus koncertus, po kurių užsitarnavo gerą vardą undergound scenoje ir dabar mielai yra kviečiami į koncertus.
Kol kas daugiausia kangai grojo Kaune – klubuose “Galera”, “Orleanas”, “Fortas”, “Combo”, tačiau planuojama daugiau pasirodyti ir į kituose miestuose (vyrai jau grojo Birštone, Vilniuje).
Artimiausiuose planuose – debiutinis albumas. 2002 m. žiemą “Climax Sound” studijoje įrašyti 6 gabalai, dabar liko tik padaryti suvedimą bei masteringą. Albumą išleis “Who Else Records”.
Internetinė svetainė: http://www.mountainrock.lt/kang

MOUNTAINSIDE

MOUNTAINSIDE susikūrė 1996 m. Per 7 grojimo metus įvyko nemažai sudėties pasikeitimų, tačiau grupė nuolatos tobulėjo ir stiprėjo.
Grupė 2003 m. pradžioje pristatė debiutinį mini albumą “Distorted” Kaune, klube “Combo” + svečiai – Rebelheart, Xess, k.a.n.g. ir Vilniuje, klube “Bravo” + svečiai – SH ir Shadowdances. Abu pristatymo renginiai sulaukė nemažo žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio, kuris liudija, kad 6 veiklos metai nenuėjo veltui. Šiuo metu Mountainside nariai tęsia darbą prie naujų dainų įrašinėjimo.
2002 m. Mountainside daina “Nepanikuok” įėjo į Bomba records išleistą rinkinį “euro.lt”, kuris buvo nominuotas geriausio Radiocentro albumo nominacijoje.
MOUNTAINSIDE yra viena daugiausiai koncertuojančių Lietuvos undergorund’o grupių: grota beveik visuose svarbiausiose renginiuose ir klubuose.

Internetinė svetainė: www.mountainside.lt

SHADOWDANCES

Vienos žinomiausių ir geriausių Lietuvos metalo grupių SHADOWDANCES šaknys siekia 1991 m. Grupė įdomi ne tik savo muzika, tačiau ir tuo, jog grupės lyderis Juodas ne tik groja būgnais, tačiau ir dainuoja.
Grupė klauso įvairią muziką: nuo DEAD CAN DANCE, VAST ir THE TEA PARTY iki ANATHEMA, THE MISSION UK, o taip pat DREAM THEATER, MACHINEHEAD ar DEFTONES.
Artimiausi SHADOWDANCES planai – gyvai įrašyti 4-5 dainas ir jas išsiuntinėti užsienio įrašų firmoms