Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

Festivalis

Mintis surengti kokybišką gero roko renginį kilo neatsitiktinai: daugiau nei penkerius metus Lietuvoje nebuvo surengtas didesnis alternatyvinės muzikos renginys, kuris nebūtų tik atsitiktinai surinktų grupių koncertas, dažniausiai dar ir su nekokybišku garsu. Taigi, aktyvūs roko scenos dalyviai “Mountainside” parodė iniciatyvą ir 2003 m. balandžio 30 d. surengė festivalį simboliniu pavadinimu “MountainRock”.

Didžiulio pasisekimo ir plataus atgarsio žiniasklaidoje bei užsienyje sulaukęs renginys parodė kokybiškų roko renginių poreikį ir paskatino “MountainRock” festivalį tapti tradiciniu. Buvo įkurta roko muzikos organizacija “MountainRock” (www.mountainrock.lt), ne tik organizuojanti renginius, bet ir skelbianti šalies roko scenos naujienas. Vidutinė festivalio auditorija – 500 žmonių.

“MountainRock” šūkis: “Rock’n’Roll is our business!!”. Šiam renginių ciklui svarbiausi du dalykai: kokybiška muzika ir geras garsas. Mes remiame kūrybiškas grupes ir autentišką roko muziką, o ne prodiuserių, verslininkų bei įvairių realybės šou sukurtą produktą.

2008 m. spalio 3-4 dienomis įvyko penktasis “MountainRock’vol.5/Expanding the Horizons” festivalis. Plačiau apie jį – spauskite čia. Festivalis sulaukė ne tik didelio roko gerbėjų dėmesio, bet ir plataus atgarsio žiniasklaidoje.

Daugiau informacijos apie praėjusius ir būsimus renginius: vol.1, vol.2, vol.3, vol.4, vol.5, vol.6.

Visus turinčius šviežių idėjų ir pasiūlymų kviečiame prisidėti prie festivalio! Siūlykite! patinkančias grupes, miestus bei vietas, kur “MountainRock” galėtų atkeliauti!!