Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

NAUJIENOS

Pranešk savo naujieną!

Žinomas industrinės muzikos kūrėjas Ancestral Voices Lietuvoje surengs pasaulinį gyvo garso debiutą

2017-11-10, MR Info

Jau šį šeštadienį, lapkričio 11 d., kultūros bare „Kablys“ debiutinį gyvo garso koncertą surengs žinomas Jugntinės
Karalystės industrinės muzikos prodiuseris Ancestral Voices. Išskirtinį pasirodymą kūrėjas surengs trijų
industrinę muziką puoselėjančių organizacijų – „Didžiųjų Agregatų Inžinierių“, „Nekrokatarsis“ ir „Ghia“ –
antrą kartą rengiamame festivalyje „Grandis“.


Legendinis būgnininkas Terry Bozzio į Lietuvą atsiveš didžiausią pasaulyje būgnų komplektą

2017-09-26, MR Info

Jei jums atrodo, kad būgnininkui grupėje tenka antraplanis vaidmuo, šią nuostatą gali pakeisti spalio 31 d. koncertas. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks ir milžinišką perkusijos komplektą solo pasirodymui atsigabens legendinis būgnininkas Terry Bozzio. Jis surengs vienintelį koncertą klube „Vakaris“ Vilniuje. Terry Bozzio gimė 1950 m. San Franciske ir jau nuo šešerių praktikavosi ant savadarbių būgnų. Būdamas trylikos, vaikinas pamatė koncertuojančius „The Beatles“ ir paprašė tėvo užrašyti jį į grojimo mušamaisiais pamokas. Galiausiai jis įgijo muzikinį išsilavinimą ir anksti pradėjo akompanuoti įvairaus žanro muzikos atlikėjams.


Kaune įvyks industrinės kultūros festivalis „Area“

2017-09-26, MR Info

Rrugsėjo 29 d., Kaune prasidės visą savaitgalį truksiantis industrinės muzikos ir meno festivalis „Area“.
Antrąkart vyksiančio renginio metu pasirodys virš 20 menininkų, pristatysiančių elektroninės muzikos programas ir meno
instaliacijas.


„Motorama“ gros ir dainuos Vilniuje spalio 7 d.

2017-09-24, MR Info

Post-punk melancholikai iš Rytų pusės – „Motorama“ – leidžiasi į gastroles. Vienas iš grupės turo koncertų įvyks spalio 7 d. sostinėje, klube „Loftas“. Nemažą gerbėjų būrį Lietuvoje turinti „Motorama“ paskutinį kartą Lietuvoje grojo 2015 m. festivalyje „Devilstone“ Anykščiuose, o šį rudenį sugrįžę į Vilnių pradžiugins klausytojus ir puikiai pažįstamų albumų dainomis, ir pačia naujausi kūryba. Grupė ruošiasi ilgam, bemaž pusantros valandos trukmės soliniam koncertui.


Doogie White šią savaitę koncertuos trijuose Lietuvos miestuose

2017-07-13, MR Info

Jau šią savaitę net tris koncertus mūsų šalyje surengs vienas išskirtinių ir visuotinai pripažintų roko vokalistų Doogie White‘as su savo grupe. Jo balsas įamžintas viso būrio roko legendų įrašuose, jų tarpe – „Rainbow“, Michaelo Schenkerio, Yngwie Malmsteeno, „Cornerstone“, „Praying Mantis“, „La Paz“, „Tank“, „Demon’s Eye“.


Pirmą kartą organizuojamas pankroko festivalis „Vilniaus gatvių vasara“

2017-06-12, MR Info

Pačiame viduržiemyje Vilniuje vyko jau 9-ąjį gatvės kultūrai ir muzikai skirtas festivalis „Vilniaus gatvės“, o šį savaitgalį Vilniaus gatvių grindinį pakeis užmiesčio žolė. Vyks pirmasis open air festivalis „Vilniaus gatvių vasara“ arba skambiau – jubiliejinis, 10-asis „Vilniaus gatvių“ festivalis gamtoje.


Koncerte „Laisvės miesto ritmas“ – Kalantinių tradicija

2017-05-08, MR Info


Gegužės 12 dieną, penktadienį, 19 val., Kaune įvyks koncertas „Laisvės miesto ritmas“, skirtas 45-osioms Romo Kalantos aukos metinėms ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesoriaus Leonido Donskio atminimui. Renginys vyks R. Kalantos pasiaukojimo vietoje – Muzikinio teatro sodelyje. Koncerto metu pirmą kartą Lietuvoje bus pristatytos L. Donskio ir 1972-ųjų Kauno pavasario dalyvių vizualinės projekcijos-hologramos, sukurtos VDU Multimedijos laboratorijoje.


Švedijos retro roko pažiba GRAVEYARD atvyksta į Lietuvą

2017-04-25, MR Info

Liepos 13-16 d. Anykščiuose, festivalyje „Devilstone“ – į roko viršūnes pretenduojantys, nostalgiški ir modernūs tuo pat metu – GRAVEYARD. Savo karjerą prieš dešimtmetį pradėję švedai pirmą kartą atvyksta į Lietuvą su savo progresyvaus, psichodelinio roko užtaisu.


Festivalio „Devilstone“ žvaigždė – black metal klasika SATYRICON

2017-04-20, MR Info

Devintąjame Devilstone – viena ryškiausių norvegų ekstremaliosios scenos kibirkščių, black metal klasika ir black‘n‘roll maištininkai SATYRICON. Geriausias šių metų festivalio „Vakarų“ scenos laikas atiduodamas brandžiam kolektyvui, kūrusiam savo žanro muzikos ir subkultūros istoriją.

Vilniuje įvyks 5-asis ekstremaliosios muzikos festivalis „Armageddon Descends“

2017-04-19, MR Info

Balandžio 22 d. Vilniuje, kultūros bare „Kablys“ įvyks ekstremalios muzikos festivalis „Armageddon Descends“. Jau penktąjį kartą į miesto festivalį kviečia organizacija „Nekrokatarsis“. Šiurkštų metalą ir atšiaurią elektroninę muziką jungiančiame gyvos muzikos renginyje pasirodys net 12 projektų. Daugiau nei pusę programos sudaro kviestinių užsienio svečių koncertai.


  Pirmyn >>