Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

NAUJIENOS

Pranešk savo naujieną!

Melancholiškos muzikos etalonas KATATONIA atvyksta į festivalį „Devilstone“

2015-05-21, MR Info

Katatonia-promoAlternatyvos festivalis „Devilstone“ pristato vieną pagrindinių renginio akcentų – progresyviuosius švedus KATATONIA. Pradėję savo karjerą 1991 metais, šiandien KATATONIA yra viena žymiausių, daugiausiai koncertuojančių ir sėkmingiausių grupių visoje Skandinavijoje. Tokią šlovę pasiekę švedai ją užsitarnavo savo nuoširdumu bei sėkminga progresyvios muzikos melancholijos formule.

KATATONIA nuolat minimi šalia MY DYING BRIDE, PARADISE LOST ir „Devilstone“ festivalyje jau viešėjusiais ANATHEMA, tačiau švedai savo kolegas britus pralenkė muzikiniu tamsumu bei negatyvių emocijų grožio perteikimu.


MONO – instrumentinis rokas iš Japonijos atvyksta į Vilnių

2015-05-18, MR Info

Mono_promo_3Įsibėgėjus rudeniui į Vilnių atvyks japonų grupė MONO, kuri lietuvių publikai pristatoma jau ne pirmą kartą. Nuo paskutinės viešnagės Lietuvoje ketveriukė spėjo išleisti du naujus albumus bei savo muzika sušildyti dar daugiau pasaulio kampelių.

Pasaulinėje rinkoje blėstant post roko muzikos žvaigždei savo aktualumą išlaiko tik išskirtinio garso grupės, galinčios pasiūlyti kur kas daugiau nei tiesiog kokybiškas šio žanro interpretacijas.


Grupė „MOONSPELL“ rudenį Lietuvoje pristatys savo naują albumą

2015-05-18, MR Info

MOONSPELL_01Per kūrybinį 20-metį perkopusi viena žinomiausių Portugalijos roko grupių „Moonspell“ sugrįžta į Lietuvą, kur jau daugelį metų turi gausų gerbėjų būrį. Vargu ar savo gimtinėje jie turi rimtų konkurentų tamsios ir paslaptingos muzikos atlikėjų tarpe. Šį kartą “Moonspell” gerbėjams „tamsos riterių“ iš Lisabonos sugrįžimo tereikėjo laukti 2 metus, kai tuo tarpu nuo pirmojo iki antrojo vizito buvo prabėgęs daugiau negu dešimtmetis.


MELOMANO ATASKAITOS: 2015 VASARIS

2015-05-17, Rytis Bulota

Torche-RestarterMELOMANO ATASKAITOS: 2015 VASARIS
Vasarį pasirodė daugiau šių metų derliaus. Ir jis labai neblogas. Šalia to ėjo senas ir nelabai senas džiazas.


Nostalgiškieji post punk poetai MOTORAMA atvyksta į „Devilstone“

2015-05-15, MR Info

Motorama_by-Lika-KalandadzeSkirtumas tarp šiuolaikinio ir klasikinio post punk, kaip ir skirtumas tarp šio žanro atstovų Vakarų ir Rytų Europoje, išmatuojamas sunkiai. Tačiau MOTORAMA, grupė iš Rostovo prie Dono, tarp šių laikmečio ir kultūros skirčių balansuoja itin kūrybiškai bei sėkmingai. Bandydami apibūdinti jų stilių kritikai nevengia minėti JOY DIVISION, NEW ORDER ar netgi THE DOORS.


BELZEBONG – sunkiasvoris instrumentalas iš kaimyninės Lenkijos festivalyje „Devilstone“

2015-05-05, MR Info

Belzebong-live-2BELZEBONG – šiandien, ko gero, viena perspektyviausių kaimyninės Lenkijos grupių – savo kūrybos kelią pradėjo daugiau nei prieš 6 metus. Doom bei stoner skambesio persmelkti šių muzikantų albumų takeliai užburia savo energija, o svoriu maloniai nugramzdina gilyn.

Tik išleidę debiutinį albumą 2011 metais BELZEBONG akimirksniu sulaukė puikių vertinimų tarp šio žanro gerbėjų. Pradėjusi aktyviai koncertuoti, grupė susilaukė dar didesnio dėmesio, nes būtent koncertuose jų naudojamos vizualinės projekcijos sustiprina hipnotizuojančių melodijų įspūdį ir atskleidžia stipriausias stiliaus savybes. Vizualinė išraiška yra neatskiriama grupės gyvo pasirodymo dalis.


Gatvės kovose užgrūdinti MACHINE HEAD pirmą kartą užsuks į Lietuvą

2015-05-05, MR Info

Machine-Head-promoDaugiau kaip 20 metų Baltijos šalys taip ir nebūdavo įtrauktos į JAV metalo grandų MACHINE HEAD gastrolių žemėlapį, bet pagaliau šiemet jų bus sulaukta – rugsėjo 11 d. MACHINE HEAD koncertuos Vilniuje, klube „Forum Palace“.

MACHINE HEAD siela ir variklis yra gitaristas ir vokalistas Robb Flynn, kuris muzikanto patirties įgijo grodamas legendinėje Kalifornijos thrash metalo grupėje VIO-LENCE. Po VIO-LENCE ir vietinės gaujos karo Robb Flynn drauge su bosininku Adam Duce ir kitais muzikantais 1991-ųjų pabaigoje įkūrė MACHINE HEAD.


Grupė „Stratovarius“ pasaulinio turo metu pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

2015-04-28, MR Info

STRATOVARIUS_02Muzikinio pavasario sėja eina į pabaigą, tačiau rudeninis derlius tik didėja. Spalio 7 dieną į Lietuvą pirmą kartą atvyksta žymi Suomijos heavy/power metalo grupė „Stratovarius“. Ji su planuojama palyda, kuri bus įvardinta vėliau, surengs vienintelį koncertą Vilniuje, „Forum palace“. Šis renginys yra dalis „Stratovarius“ gastrolių „Eternal World Tour 2015“, kuriose suomiai pristatys savo vasarą pasirodysiantį naują albumą „Eternal“.


Instrumentiniai „NYOS“ garsai Vilniuje

2015-04-28, MR Info

NYOS (live)Gegužės 16 d. unikalioje Vilniaus erdvėje XI20 pasirodys instrumental math rock projektas iš Suomijos „NYOS“, kurio lyderis – britų kilmės gitaristas Tom Brooke prieš tai bent keletą kartų lankėsi Lietuvoje su post-rock ir eksperimentinės muzikos mėgėjams neblogai pažįstamu kolektyvu „Khuda“.

„NYOS“ susikūrė 2014 m., kai du Tomai – britas gitaristas Tom Brooke ir suomis būgnininkas Tuomas Kainulainen pradėjo groti ir kurti drauge. Greitai gimė pirmasis jų 26 minučių ir 22 sekundžių ilgumo įrašas „Vltava“, kol kas pasiekiamas tik skaitmeniniu formatu.


RADIO MOSCOW – psichodelinio roko fenomenas iš JAV festivalyje „Devilstone“

2015-04-28, MR Info

Radio-Moscow-Parker-GriggsNeseniai paskelbęs pirmąsias 14 grupių iš maždaug 40 sąrašo, festivalis „Devilstone“ verčia dar vieną kortą ir pristato RADIO MOSCOW. Grupė neslepia simpatijų septyniasdešimtiesiems. Tačiau jokiu būdu nesiekia kopijuoti anuomet sukurtų kūrinių. Savąja originalia kūryba jiems tiesiog organiškai pavyksta perteikti ano meto vaibą.


  Pirmyn >>