Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

NAUJIENOS

Pranešk savo naujieną!

MELOMANO ATASKAITOS: 2014 GEGUŽĖ

2014-09-17, Rytis Bulota

220px-Mastersofreality_cover_westernlodge1999MELOMANO ATASKAITOS: 2014 GEGUŽĖ

Lauke ruduo, ataskaitose pavasaris prie pabaigos.Gegužę buvau platesnio požiūrio ir greta sau įprastos pastaruoju metu stilistikos(metal, jazz, prog, stoner) paklausiau ir šviežio indie, ir net postmodernaus bardo .

 


Nauji MOUNTAINSIDE gabalai – pirmajame šiemet koncerte Kaune

2014-09-16, MR Info

Mountainside_club Narauti_2Ilgai lauktą albumą „Solitary, poor, nasty, brutish and short“ metų sandūroje išleidę kauniečiai „Mountainside“ nesėdi sudėję rankų – muzikantai vėl ruošiasi naujai įrašų sesijai. Kol vyksta kūrybinis procesas, Lietuvos roko scenos senbuviai rado laiko ir koncertui, kuris įvyks rugsėjo 20 d., šeštadienį, 21 val. gyvos muzikos klube „PuntoJazz palėpė“ (Kęstučio g. 6, Kaunas).


Europinio turo įkarštyje ENTOMBED A.D. ir GRAVE užsuks į Vilnių

2014-09-10, MR Info

Entombed-AD_promoSpalio 20 dieną klube „New York“ koncertuos vieni iškiliausių švediško death metalo scenos atstovų – naują albumą šviežiai išleidę ENTOMBED A.D. ir mirties metalo klasikai GRAVE.

Pradėti reikėtų nuo to, jog ENTOMBED A.D. – tai tie patys ENTOMBED, devintajame dešimtmetyje veiklą pradėję NIHILIST pavadinimu. Yra tik vienas „bet“ – ilgametį grupės gitaristą Alex Hellid pakeitė instrumentu ne mažiau šėtoniškai manipuliuojantis Johan Jansson.


Kultinė grupė „Mayhem“ savo trisdešimtmetį švęs ir Vilniuje

2014-08-27, MR Info

Ester SegarraŠiemet Vėlinių rimtis turės triukšmingą tęsinį – lapkričio 3 dieną į Lietuvą atvyksta viena garsiausių ir kartu skandalingiausių pasaulyje sunkiosios muzikos grupių – norvegai „Mayhem“. Tai bus jau trečias šiemet savo jubiliejų švenčiančios grupės apsilankymas mūsų šalyje, kurio kelis metus nekantriai laukė visi sunkiosios muzikos gerbėjai.

Bilietus į vienintelį „Mayhem“ koncertą Lietuvoje, kuris vyks Vilniaus klube „New York“, jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete. Pirmieji bilietai ištikimiesiems grupės fanams pigesni, vėliau jie brangs.


Grupė „Accept“ naująjį albumą tradiciškai pristatys Vilniuje

2014-08-21, MR Info

ACCEPT_2014Trečias kartas nemeluos! Taip gali teigti tie grupės fanai, kurie dėl kažkokių priežasčių neapsilankė „Accept“ koncertuose Vilniuje 2010 ir 2012 metais. Tačiau daugeliui jų tai bus trečias aplankytas šios grupės koncertas Lietuvoje, kur vieni populiariausių pasaulyje sunkiojo metalo atlikėjų vėl lankysis lapkričio 28 d. (penktadienis) Vilniuje, „Forum palace“.

Bilietus į vienintelį grupės „Accept“ koncertą Baltijos šalyse šį rudenį jau galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete.


MELOMANO ATASKAITOS: 2014 BALANDIS

2014-08-21, Rytis Bulota

The_Joy_Of_Motion2014Balandžio mėnesį metalas kerštingai grįžta! Nors nei  jazzas, nei funkas neišnyksta iš grojaraščio, fūzuotos gitaros vėl dominuoja.


Purvinas muzikos savaitgalis Karklėje

2014-08-18, Kristina Valickaitė

Colours of Bubbles KarkleJei pažvelgtume iš pozityviosios pusės, tai turbūt dangus nutarė apsaugoti Karklės dalyvius nuo nelaimių, ištikusių kitą festivalį, nuskambėjusį prieš porą savaičių, ir pasiuntė lietų, kad kiek atvėsintų aistras bei sulaikytų nuo pagundų. O be to žmonės juk mėgsta už vieno kainą gauti du, tad šįkart be koncertų dar gavo ir sanatorijos su purvo voniomis paslaugas.

Bet geriau ne apie tai, o muziką. Festivalio pradžios bei pirmųjų atlikėjų taip ir neišgirdau, nes paskutinius 4 km teko įveikinėti penkias valandas. Priartėjus prie stovėjimo aikštelių paaiškėjo, kad nuorodų jokių, savanoriai išsislapstę, o policininkai nuobodžiaudami ramsto savo mašinas, tad nieko nuostabaus, kad kelyje betvarkė. Ką gi – „Zdob si Zdub“ pasiklausiau per mašinos langą – grojo smagiai.


Lietuvoje koncertuosiantis „Ultravox“ vokalistas Midge Ure išleido naują albumą ir pristato vaizdo klipą

2014-07-17, MR Info

MU_foto 08Garsiosios grupės „Ultravox“ vokalistas Midge‘as Ure‘as, kuris spalį surengs net tris koncertus Lietuvoje, išleido studijinį albumą ir pristatė naują vaizdo klipą. Ilgai lauktas naujas M.Ure‘o darbas „Fragile“, kuriame yra dešimt iki šiol niekur negirdėtų kūrinių, Europoje buvo išleistas liepos 4 d. Ilgiau nei dešimtmetį lauktą naujausią solo kūrybą ir klasika tapusius „Ultravox“ hitus dainininkas atliks trijuose mūsų šalies miestuose: spalio 16 d. klube „Renginių oazė“ Kaune, spalio 17 d. klube “Vakaris” Vilniuje („Pramogų banke“) ir spalio 18 d. klube „Ramybė“ Palangoje.


11 grupių, kurias privalai pamatyti „Velnio Akmenyje“

2014-07-14, MR Info

TurbowolfJau šį savaitgalį muzikos fanai pasiners į roko ir ekstremalios muzikos festivalio „Velnio Akmuo“ atmosferą. Šis per keletą metų išaugęs, profesionaliais pasirodymais pasižymintis Anykščių vasaros festivalis šiemet vilioja rekordiniu grupių skaičiumi – 35. Pasak organizatorių, išklausyti visas nuo pradžios iki galo bus neįmanoma, tad publikai teks planuoti ir rinktis savo favoritus. Pateikiame rekomendacinio pobūdžio sąrašą, kuriame yra trečdalis išskirtiniausių festivalio grupių.


MELOMANO ATASKAITOS: 2014 KOVAS

2014-07-14, Rytis Bulota

220px-CurtisMayfieldSuperflyMELOMANO ATASKAITOS: 2014 KOVAS
Su sąlyga, kad baigėsi mondialas – dar viena šių metų ataskaitų porcija. Kovą vis dar klausiau senesnės muzikos, ir vis dar daug džiazo. Bet metalas kada nors parsiras.

 

 


  Pirmyn >>