Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

NAUJIENOS

Pranešk savo naujieną!

MELOMANO ATASKAITOS: 2015 LAPKRITIS

2016-01-30, Rytis Bulota

intronautMELOMANO ATASKAITOS: 2015 LAPKRITIS
Lapkritį daugiausia buvo klausoma įvairių fjužynų ir krosoverių tarp įvairių stilių. Nauji ir nelabai nauji albumai. Labiausiai pradžiugino INTRONAUT naujokas.


Po ilgos pertraukos į sceną grįžta „Spički“

2016-01-29, MR Info

SPICKI photo2016 m. kovo 12 d. muzikos klube „Tamsta“ (Strazdelio g. 1, Vilnius) pasirodys grupė „Spički“. Nusimato tikrai neeilinis renginys – tai pirmas „Spički“ koncertas po penkerių metų pertraukos ir 24-as grupės gimtadienis. Kaune gyvenantiems gerbėjams „Spički“ koncertą surengs balandžio 9 d. klube „Punto Jazz Palėpė“ (Kęstučio g. 6).


Naujas metalinis leidinys „Ciongs“

2016-01-26, MR Info

Ciongs-virselisKai sterili ir apatiška muzika tarsi voratinkliai apgobė metalistų ausis, atėjo metas kviesti senai numarintas jėgas, kurios tarsi viesulas išrauna iš pat šaknų monotoniją ir aplinką užpildo gaivališka energija. Šis darinys prasiveržė iš Žemaitijos gilumų ir “oldskūlinių” fantomų pagalba pateikia išgryninto metalo skaitinius. Tai – naujas fanzinas „Ciongs“.


MELOMANO ATASKAITOS: 2015 SPALIS

2016-01-23, Rytis Bulota

clutchsychiccdMELOMANO ATASKAITOS: 2015 SPALIS
Su viena išimtim, tik apie naujus albumus. Muzika daugiausia sunki, bet metalo, griežtąja prasme, nedaug.

 


Grupės “Kataklysm” suburtas sunkusis desantas kitą savaitę koncertuos Vilniuje

2016-01-14, MR Info

KATAKLYSM_04Jau artimiausią antradienį, sausio 19 d., sunkiosios muzikos gerbėjus Lietuvoje džiugins ilgai lauktas muzikinis įvykis. Į Vilnių atvyks viena žymiausių death metalo grupių – kanadiečiai „Kataklysm“. Kartu su jais atvažiuos kultinis graikų kolektyvas „Septicflesh“ ir belgų ekstremalai „Aborted“. Šios trys grupės surengs vienintelį koncertą Lietuvoje, klube „New York“ Vilniuje.

Bilietus į šį renginį galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete.


MELOMANO ATASKAITOS: 2015 RUGSĖJIS

2016-01-14, Rytis Bulota

Battles_LaDiDaDi_CoverNors visi deadlainai pasibaigė, bet vis tiek surašysiu tas 2015 ataskaitas. Jau ruduo. Nebedaug lieka.

 


CANNIBAL CORPSE – sėkmingiausia pasaulyje death metalo grupė – vėl Lietuvoje!

2016-01-12, MR Info

Cannibal-Corpse-promo-1Pavasariui įsibėgėjus, balandžio 24 d., Vilniuje koncertą surengs 28-uosius gyvavimo metus skaičiuojantys death metalo veteranai, brutalios muzikos etalonas – amerikiečiai CANNIBAL CORPSE. Per tokią ilgą savo istoriją Lietuvoje jie jau spėjo apsilankyti ne kartą. Prieš šešerius metus drebinę Vilniaus klubą „New York“, šįkart ekstremalios muzikos virtuozai savo nemažėjančią fanų gaują suburs į menų fabriką „Loftas“. Kartu su CANNIBAL CORPSE pasirodys brazilai KRISIUN ir europiečiai (Norvegija / Italija) HIDEOUS DIVINITY.


Grupės „Manowar“ koncertas Vilniuje atšaukiamas

2015-12-28, MR Info

MANOWAR_atsauktasVasario 10 d. Vilniuje, „Compensa” koncertų salėje turėjęs įvykti grupės „Manowar“ pasaulinio turo koncertas neįvyks dėl techninių priežasčių, kurios plačiau nekomentuojamos. Renginio organizatoriai atsiprašo visų grupės ir sunkiosios muzikos gerbėjų už sukeltus nepatogumus.

Pinigus už visus į šį koncertą parduotus bilietus platintojas “Bilietų pasaulis” pradės grąžinti nustatyta tvarka, kuri šiuo metu derinama ir artimiausiu metu bus paskelbta platintojo svetainėje www.bilietupasaulis.lt.


Pirmosios „Devilstone“ 2016 naujienos – festivalis vidurvasarį Anykščiuose

2015-12-18, MR Info

Velnio-Akmuo_promo-6Alternatyvios muzikos festivalis „Devilstone“ artėjančiais 2016 metais tradiciškai vyks Anykščiuose, trečiąjį vidurvasario savaitgalį – liepos 14-17 dienomis nuo ketvirtadienio iki sekmadienio. Festivalis skaičiuos aštuntuosius gyvavimo ir augimo metus, kuomet į Anykščius privilioja kaskart vis didesnę įvairių žanrų roko ir ekstremalesnės gitarinės muzikos auditoriją. Naujų metų vasarą „Devilstone“ vėl žada tendencingai augti, plėstis, keistis, sudominti aktualia, kūrybinga ir kokybiška muzika, išlaikyti geriausias festivalio tradicijas ir nustebinti naujomis idėjomis.


MELOMANO ATASKAITOS: 2015 RUGPJŪTIS

2015-12-18, Rytis Bulota

G_itdMELOMANO ATASKAITOS: 2015 RUGPJŪTIS
Rugpjūtis buvo džiaziniuose išmatavimuose. Įvairus fusion, ir su funku, ir su rocku ir su metalu. O kas toliau nuo jazzo – tai naujas SLEAFORD MODS nenuvilia!

 


  Pirmyn >>