Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

NAUJIENOS

Pranešk savo naujieną!

Paremk “MountainRock” 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio!

2014-03-06, MR info

MR_all about rock_logo_smJei esi neabejingas rokui, paremk festivalį ir seniausią Lietuvos roko naujienų tinklalapį „MountainRock“ 2 procentais savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Tai labai paprasta ir Tau nieko nekainuos, o mums suteiks galimybę rengti roko renginius ir nušviesti Lietuvos roko sceną! Tą galite padaryti iki gegužės 1 d.


Festivalyje „Velnio Akmuo“ – šiaurietiškas rokas – GET YOUR GUN

2014-04-15, MR Info

Get_Your_Gun_promo_1Visai neseniai „Tallinn Music Week“ grojęs ir daugelį nustebinęs danų kolektyvas GET YOUR GUN atvyksta į festivalį „Velnio akmuo“ ir atsiveža stiprų tamsios ir šiaurietiškai melancholiškos muzikos arsenalą. Nenuspėjami gyvi pasirodymai, kuriuose kiekvienas garsas atliekamas taip meistriškai, lyg skambėtų paskutinį kartą, įtraukia publiką į keistą ir tamsią grupės muzikinę kelionę.


„W:O:A Metal Battle“ pristato finalo dalyvius

2014-04-09, MR Info

plakatas-MASTERSkelbiami tarptautinio sunkiosios muzikos konkurso „Wacken Metal Battle“ finalo dalyviai. Iš dvylikos pirmojo etapo grupių komisija išrinko šešias, labiausiai vertas dalyvauti nacionaliniame finale, grupes. „Metal Battle“ komisija vertino kiekvienos grupės kūrybinį potencialą, originalumą ar old-skūliškumą, profesionalumą ir meistriškumą, genialumą! Komisija nevertino grupių pateiktų įrašų kokybės. Kiekviena grupė buvo įvertinta 10 balų skalėje. Susumavus komisijos balsus, rezultatai yra:


„Turisas“ koncerte Vilniuje – vikingų kario vardu pasivadinę lietuviai „Berserker“

2014-04-08, MR Info

BERSERKER_fotoBalandžio 17 d. Vilniaus klube „New York“ vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengsiančios suomių folk metalo grupės „Turisas“ gerbėjų laukia siurprizas. Oficialiai patvirtina, kad skandinavų žvaigždžių pasirodymą pradėti patikėta sparčiai populiarėjančiai lietuvių melodingojo metalo grupei „Berserker“.

Grupės „Turisas“ pageidavimu jai buvo išsiųsti trijų mūsų šalies grupių įrašai. Sėkmė šįkart nusišypsojo 2009 m. Vilniuje muzikuoti pradėjusiam kolektyvui „Berserker“. Gali būti, kad vilniečiams sėkmę lėmė ir tai, kad grupės pavadinimas yra tiesiogiai susijęs su vikingų era: Berserker yra iš istorinių sakmių gerai žinomo bebaimio skandinavų kario vardas.


„Velnio akmenyje“ – amerikietiškas thrash‘o desantas HAVOK

2014-04-07, MR Info

Havok_promoAmerikiečiai HAVOK atvyksta į Lietuvą. Velniškai energingas skambesys su „Made in USA“ ženklu festivalio Vakarų scenos gerbėjus privers išspausti iš savęs visą prakaitą. Šiuo metu aktyviai Pietų Amerikoje koncertuojantis kolektyvas triuškina vieną šalį po kitos, o liepos 17-20 d. ir Lietuvai ateis eilė patirti HAVOK efektą.

Pristatant HAVOK nereikia spėlioti, kokiu žodžiu apibūdinti jų muzikos srovę: HAVOK puoselėja senas, tikras thrash metal tradicijas, be jokių kitų priemaišų.


Trankiai ir užtikrintai BIX baras švenčia balandžio mėnesį

2014-04-03, MR Info

BIX_programa_2014_balandisBalandžio 3 dieną BIX bare jauno roko vakaronė – PULSE ir MELLOW

„Mellow prisistaymas: „Mūsų grupė vadinasi „Mellow“, susibūrėm prieš kelis mėnesius. Grojam indie/Alt Rock. Grupę sudaro šaunioji vokalistė Fausta Balčytaitė; juodajį humorą dievinantis bosistas Vilius Visockas; miklusis gitaristas Oskaras Pajaujus; išradingasis gitaristas Motiejus Sinica ir būgnininkas Kipras Kalzanauskas“.


Klube „Artistai“ visą balandį skambės muzikiniai atradimai

2014-04-03, MR Info

ARTISTAI_balandis_visa programaDraugiška muzikai ir poezijai balandžio programa gyvos muzikos klube „Artistai“. Gegužės 2d. – trankus kiemelio atidarymas su „Žalvariniu“.

BALANDŽIO 5d. 20:00 „Artistų“ scenoje dvi alternatyvios muzikos grupės – ARKLIO GALIA ir CANDEE TRAIN

„Arklio Galia“ yra keturių Vilniaus nepilnapročių/nepilnadvasių jaunuolių grupuotė, atliekančių, kaip patys teigia, Lietuvoje pamažu populiarėjančią roko muziką. Muzikantai susikūrė apytiksliai prieš dešimt metų, jei atimsime du. Patys grupės nariai apie save teigia nieko, išskyrus tai, kad vienam viešbuty Lenkijoj išardė televizorių, įdėjo ten dešros gabalą ir suardė atgal. Ateikite į koncertą ir suprasite, ką patys turite omeny.


Muzikos festivalis „Velnio akmuo“ pristato super grupę iš Švedijos ARCH ENEMY

2014-04-02, MR Info

arch-enemy-promoVidurvasarį, liepos 17 – 20 d., vyksiantis „Velnio akmuo“ skelbia vieną didžiausių šių metų ambicijų – pagrindinę ir svarbiausią festivalio grupę. Šiais metais Anykščių Dainuvos slėnyje garsiausiai ir galingiausiai skambės švedų melodingo metalo super žvaigždės ARCH ENEMY. Tai viena iš nedaugelio ir, ko gero, žymiausia pasaulyje metalo grupė, kurioje lyderio vaidmuo ir griausmingo vokalo partija priklauso merginai.


Scenos pokštininkai „Neteisėtai padaryti“: tai, kas bus, bus skandalinga

2014-03-31, MR Info

Neteisetai padaryti1„Dar niekas nėra sukėlęs tiek skandalų vienu albumu“, – teigia grupės „Neteisėtai padaryti“ nariai. Naujausią singlą iš rengiamo albumo „Skandalas“ pristatantys mimai kalba užtikrintai – jie mes iššūkį Lietuvos muzikos scenai ir patys tą iššūkį įveiks.

Pirmuoju singlu atskleidę filmų suaugusiems aktorių kasdienybę, šįkart mimai dainuoja apie kaimynę Vandą.


„W:O:A Metal Battle“ pristato pirmojo etapo dalyvius

2014-03-31, MR Info

WMB_2013_akimirkaTarptautinio sunkiosios muzikos konkurso „Metal Battle“ paraiškų priėmimo terminas baigėsi. Sulaukta 12 grupių paraiškų. Visų grupių paraiškos yra perduotos komisijai, kuri iki balandžio 7 dienos išrinks 5 geriausias, įdomiausias ir labiausiai vertas dalyvauti nacionaliniame finale grupes. Finalo data bus patikslinta artimiausiu metu.


Pramogų salėje „Vakaris Vilnius“ šiandien gros „Antimatter“

2014-03-28, MR Info

AntimatterŠiandien į Vilnių atvyksta Mickas Mossas su grupe „Antimatter“. Pirmą kartą surengsiantys koncertą Lietuvoje britai pristatys albumą „Leaving Eden“.

„Antimatter“ muzika iki šių dienų išsaugojo jiems būdingą gilų atmosferinį skambesį, gilius apmąstymus, todėl galima drąsiai teigti, kad subtilūs vidiniai išgyvenimai, socialiniai tekstai, melancholiška muzikos atsmosfera ir iš širdies gelmių sklindantis Micko Mosso vokalas – svarbiausi grupės skiriamieji bruožai.


  Pirmyn >>