Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

NAUJIENOS

Pranešk savo naujieną!

Lietuvoje koncertuosiantis „Ultravox“ vokalistas Midge Ure išleido naują albumą ir pristato vaizdo klipą

2014-07-17, MR Info

MU_foto 08Garsiosios grupės „Ultravox“ vokalistas Midge‘as Ure‘as, kuris spalį surengs net tris koncertus Lietuvoje, išleido studijinį albumą ir pristatė naują vaizdo klipą. Ilgai lauktas naujas M.Ure‘o darbas „Fragile“, kuriame yra dešimt iki šiol niekur negirdėtų kūrinių, Europoje buvo išleistas liepos 4 d. Ilgiau nei dešimtmetį lauktą naujausią solo kūrybą ir klasika tapusius „Ultravox“ hitus dainininkas atliks trijuose mūsų šalies miestuose: spalio 16 d. klube „Renginių oazė“ Kaune, spalio 17 d. klube “Vakaris” Vilniuje („Pramogų banke“) ir spalio 18 d. klube „Ramybė“ Palangoje.


11 grupių, kurias privalai pamatyti „Velnio Akmenyje“

2014-07-14, MR Info

TurbowolfJau šį savaitgalį muzikos fanai pasiners į roko ir ekstremalios muzikos festivalio „Velnio Akmuo“ atmosferą. Šis per keletą metų išaugęs, profesionaliais pasirodymais pasižymintis Anykščių vasaros festivalis šiemet vilioja rekordiniu grupių skaičiumi – 35. Pasak organizatorių, išklausyti visas nuo pradžios iki galo bus neįmanoma, tad publikai teks planuoti ir rinktis savo favoritus. Pateikiame rekomendacinio pobūdžio sąrašą, kuriame yra trečdalis išskirtiniausių festivalio grupių.


MELOMANO ATASKAITOS: 2014 KOVAS

2014-07-14, Rytis Bulota

220px-CurtisMayfieldSuperflyMELOMANO ATASKAITOS: 2014 KOVAS
Su sąlyga, kad baigėsi mondialas – dar viena šių metų ataskaitų porcija. Kovą vis dar klausiau senesnės muzikos, ir vis dar daug džiazo. Bet metalas kada nors parsiras.

 

 


Lietuvoje koncertuos legendinis grupės „Supertramp“ gitaristas Carlas Verheyenas

2014-07-11, MR Info

Carl VerheyenŠį rudenį Lietuvoje koncertuos vienas garsiausių gitaros virtuozų pasaulyje Carlas Verheyenas. Legendinės britų roko grupės „Supertramp“ dabartinis gitaristas, vokalistas, dainų autorius, aranžuotojas ir prodiuseris su savo grupe „Carl Verheyen Band“ mūsų šalyje surengs net tris koncertus: lapkričio 6 d. pramogų salėje „Vakaris“ Vilniuje, lapkričio 7 d. pramogų salėje „Renginių Oazė“ Kaune ir lapkričio 8 d. klube „Ramybė“ Palangoje.

Bilietai į visus tris Carlo Verheyeno ir jo grupės koncertus Lietuvoje jau platinami visose „Tiketa“ kasose ir internete.


„Velnio akmenyje“ – masterclass su Lietuvos ir Norvegijos muzikantais

2014-07-11, MR Info

Gaahl_VAŠeštajame VA vėl rengiami festivalyje gimę masterclass‘ai – savotiški susitikimai su muzikantais ir pažintis iš pirmų lūpų su jų geriausia praktika, asmenine patirtim. Kviestinių svečių sąrašas šiais metais ganėtinai prašmatnus – specialiai masterclass‘ams ruošiasi 3 puikiai žinomi Lietuvių kolektyvai ir atstovai iš dviejų Norvegijos grupių. Dalyvausiantys muzikantai iš anksto intriguoja savo temomis, tad šįkart teoriniai / praktiniai / interaktyvūs masterclass pasirodymai savo išpildymu žada nenusileisti įprastiems koncertiniams šou. Visi bus skirtingi ir visi leis vis kitu žvilgsniu pažvelgti į muzikos ir muzikanto gyvenimo būdo reiškinius.


Festivalis „Velnio akmuo“ pristato koncertų programą

2014-06-25, MR Info

In-Solitude-promoPačiame vasaros festivalių sezono įkarštyje vyksiantis „Velnio akmuo“, likus kiek mažiau nei mėnesiui, skelbia dalį savo programos – koncertų tvarkaraštį. Keturių dienų roko ir ekstremalios muzikos festivalis prasidės liepos 17 d., ketvirtadienį, ir iš karto startuos su keletu pagrindinių akcentų. Šešerius metus skaičiuojantis „Velnio akmuo“ tradiciškai vyks Anykščiuose, Dainuvos slėnyje.

Trijose festivalio scenose iš viso bus surengti 8 koncertai, kuriuose pasirodys 35 grupės. Tarp jų – 8 Lietuvos kolektyvai ir didžioji dalis iš užsienio šalių. Dvi pagrindinės festivalio scenos – Rytų ir Vakarų – leis rinktis mėgstamos muzikos kryptį. Vienoje bus koncentruota ekstremalesnė kūryba, nuo nemirštančios senosios „metalinės“ mokyklos iki perspektyviausio metalo šiandieną.


MELOMANO ATASKAITOS: 2014 VASARIS

2014-06-20, Rytis Bulota

220px-Tijuana_MoodsMELOMANO ATASKAITOS: 2014 VASARIS
Toks deja vu iš pernai metų, kai vis bandau pasivyti su ataskaitomis. Kalbant apie muziką – vasario mėnesį valdė CHARLES MINGUS.


MELOMANO ATASKAITOS: 2014 SAUSIS

2014-06-16, Rytis Bulota

220px-Mingus_Ah_Um_-_Charles_MingusMELOMANO ATASKAITOS: 2014 SAUSIS

Gerokai užimtas pusmetis pasitaikė. Todėl ataskaitos vėluoja kaip progresas Rusijoje. Šiaip ar taip, ką klausiau – užfiksuota, telieka tik sudėt nuorodas ir aprašymus. Šiais metais dar stipriau sėdau ant džiazo. Taip pat pažiūrėjau šitą filmą ir tai atsispindi sausio ataskaitose.


G. Skoris ir J. Milius: „Šia daina norime visiems įkvėpti optimizmo“

2014-06-03, MR Info

Milius ir Skoris„Norėjome sukurti dainą, kuri būtų skirta ir kiekvienam asmeniškai, ir mums visiems kartu“, – pristatydami dainą „Ar prisimeni“ sako gerai pažįstami Lietuvos muzikos scenos žmonės Germanas Skoris ir Jeronimas Milius. Ši daina – tai tarsi trumpas sustojimas tarp to, kas jau praėjo, ir to, kas dar laukia.

„Su Jeronimu esame pažįstami jau seniai, todėl atėjo laikas sukurti kažką kartu ir tuo pasidalinti su klausytojais“, – apie kūrinio motyvus pasakoja G. Skoris. „O aš apskritai pasiilgęs dainų įrašų proceso ir pačios kūrybos. Mane tiesiog užkabino kūrinio užmanymo paprastumas ir kažkoks „teigiamas lengvumas““, – antrina J. Milius.


Grupės „Ultravox“ vokalistas Midge Ure surengs net tris koncertus Lietuvoje

2014-06-02, MR Info

MU_foto 04Spalio mėnesį mūsų šalies melomanų laukia įspūdinga dovana – Lietuvoje viešės grupės „Ultravox“ vokalistas, grandiozinių koncertų „Band Aid“ organizatorius Midge Ure, kuris čia surengs net tris koncertus. Garsusis škotų kilmės muzikantas, dainų autorius, dainininkas ir gitaristas mūsų šalyje pristatys ilgai lauktą naują studijinį solo albumą „Fragile“. Ilgiau nei dešimt metų lauktą naujausią kūrybą ir klasika tapusius hitus Midge Ure atliks trijuose miestuose: spalio 16 d. klube „Renginių oazė“ Kaune, spalio 17 d. klube „Vakaris“ Vilniuje ir spalio 18 d. klube „Ramybė“ Palangoje.


  Pirmyn >>