Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

NAUJIENOS

Pranešk savo naujieną!

Paremk “MountainRock” 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio!

2015-03-25, MR info

MR_all about rock_logo_smJei esi neabejingas rokui, paremk festivalį ir seniausią Lietuvos roko naujienų tinklalapį „MountainRock“ 2 procentais savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Tai labai paprasta ir Tau nieko nekainuos, o mums suteiks galimybę rengti roko renginius ir nušviesti Lietuvos roko sceną! Tą galite padaryti iki gegužės 1 d.


Grupė „Stratovarius“ pasaulinio turo metu pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

2015-04-28, MR Info

STRATOVARIUS_02Muzikinio pavasario sėja eina į pabaigą, tačiau rudeninis derlius tik didėja. Spalio 7 dieną į Lietuvą pirmą kartą atvyksta žymi Suomijos heavy/power metalo grupė „Stratovarius“. Ji su planuojama palyda, kuri bus įvardinta vėliau, surengs vienintelį koncertą Vilniuje, „Forum palace“. Šis renginys yra dalis „Stratovarius“ gastrolių „Eternal World Tour 2015“, kuriose suomiai pristatys savo vasarą pasirodysiantį naują albumą „Eternal“.


Instrumentiniai „NYOS“ garsai Vilniuje

2015-04-28, MR Info

NYOS (live)Gegužės 16 d. unikalioje Vilniaus erdvėje XI20 pasirodys instrumental math rock projektas iš Suomijos „NYOS“, kurio lyderis – britų kilmės gitaristas Tom Brooke prieš tai bent keletą kartų lankėsi Lietuvoje su post-rock ir eksperimentinės muzikos mėgėjams neblogai pažįstamu kolektyvu „Khuda“.

„NYOS“ susikūrė 2014 m., kai du Tomai – britas gitaristas Tom Brooke ir suomis būgnininkas Tuomas Kainulainen pradėjo groti ir kurti drauge. Greitai gimė pirmasis jų 26 minučių ir 22 sekundžių ilgumo įrašas „Vltava“, kol kas pasiekiamas tik skaitmeniniu formatu.


RADIO MOSCOW – psichodelinio roko fenomenas iš JAV festivalyje „Devilstone“

2015-04-28, MR Info

Radio-Moscow-Parker-GriggsNeseniai paskelbęs pirmąsias 14 grupių iš maždaug 40 sąrašo, festivalis „Devilstone“ verčia dar vieną kortą ir pristato RADIO MOSCOW. Grupė neslepia simpatijų septyniasdešimtiesiems. Tačiau jokiu būdu nesiekia kopijuoti anuomet sukurtų kūrinių. Savąja originalia kūryba jiems tiesiog organiškai pavyksta perteikti ano meto vaibą.


Grupė „Siela“ atskleidžia po septynerių metų pertraukos išleidžiamo albumo viršelį

2015-04-13, MR Info

siela_m.jovais__aite__s_nuotrGotikinio roko grupės „Siela“ gerbėjams septynerius metus reikėjo laukti, kol grupė paskelbė apie naują albumą. „Širdis. Kryžius. Pasaga“ dienos šviesą išvys pristatymo dieną, balandžio 24-ąją muzikos klube „Tamsta“. Tačiau menininkės Martynos Jovaišaitės kurtą viršelį grupė atskleidžia jau šiandien.


Festivalis „Devilstone“ skelbia pirmuosius vardus

2015-04-13, MR Info

Kataklysm-band-promoVienas ryškiausių Baltijos šalyse alternatyvaus roko ir sunkiosios muzikos festivalis „Devilstone“ intensyviai ruošiasi septintajai vasarai ir skelbia pirmąsias 14 grupių iš sąrašo, kurį iš viso sudarys daugiau nei 40 vardų. Festivalis tradiciškai vyks Anykščių Dainuvos slėnyje vidurvasarį, liepos 16-19 d., ir jo turinį sudarys gyvi muzikos koncertai trijose scenose bei nuo ketvirtadienio iki sekmadienio beveik nepertraukiamai besitęsianti programa. Debiutavęs kaip itin ekstremalios muzikos festivalis, „Devilstone“ nuo 2012 metų pasuko į platesnius alternatyvios muzikos vandenis ir šiandien tūkstantinei auditorijai gali pasiūlyti aukščiausio lygio roko ir sąžiningą proporciją ekstremalios muzikos.


Su grupe „U.D.O.“ į Vilnių atvyksta rokeriai „Sister Sin“ ir „Garagedays“

2015-04-10, MR Info

UDO_02Gegužės 5 dieną mūsų publikai puikiai pažįstama vokiečių heavy metalo grupė “U.D.O.” koncertuos Lietuvoje. Koncertas vyks Vilniuje, “Forum palace”, o scenos veteranus palaikys jaunesni bendražygiai – švedai “Sister Sin” ir austrai “Garagedays”.

Bilietus į šį renginį galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete.


MELOMANO ATASKAITOS: 2015 SAUSIS

2015-03-23, Rytis Bulota

CBP_WLGMELOMANO ATASKAITOS: 2015 SAUSIS
Startuoju su nauju sezonu. Dar daug apie 2014 metus, bet metų pradžioje, kol dar neprileista daug naujos muzikos, yra laiko prisiminti ir senesnius favoritus. Toks ir buvo sausis.


„POSTCOSMOS III“ – postrokas iš Balkanų Vilniaus planetariume

2015-03-19, MR Info

hheOre pamažėle sklendžia ne tik šiluma ir pavieniai saulės blyksniai, bet ir kiek džiugesnės nuotaikos bei naujienos eksperimentinės ir postroko muzikos gerbėjams. Pamažu išsiražydami iš žiemos sąstingio „POSTCOSMOS“ renginių ciklo organizatoriai, atsidavę alternatyvai, atmosferiniam garsui, nestandartinių kūrybos formų ir vietų paieškai, garsiai bei tyliai poezijai, šį pavasarį atrado nišą kiek ne pagal tvarkaraštį iššokusiai III-ajai renginio daliai. Balandžio 20 d. ji įvyks itin kosmiškoje vietoje – Vilniaus planetariume.

„POSTCOSMOS III“ proga – kokybiškos eksperimentinės postroko muzikos atlikėjų iš Balkanų „Holographic Human Elements“ noras Lietuvoje atlikti gilią ir ekspresyvią programą, nukelsiančią į unikalią jausmų ir įžvalgų kelionę.


Lietuvoje pirmą kartą koncertuos garsi amerikiečių roko grupė „Kamelot“

2015-03-19, MR Info

KAMELOT_01Pavasarinės sėjos derlių nuimsime rudenį. Spalio 5 dieną į Lietuvą pirmą kartą koncertuoti atvyks viena įžymiausių JAV progresyvaus power ir simfoninio metalo grupių „Kamelot“. Amerikiečiai su dar dvejomis grupėmis, kurių vardai bus paviešinti vėliau, surengs vienintelį koncertą Vilniuje, „Forum palace“.

Bilietai į šį renginį jau platinami visose „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt.

Grupės „Kamelot“ priešistore laikoma 1988 metais gitaristo ir dainų kūrėjo Thomas’o Youngbloodo su kolegomis Tampoje (Floridos valstijoje), suburta melodingą sunkiąją muziką grojanti komanda „Camelot“.


  Pirmyn >>