Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

MOUNTAINSIDE dvidešimtmetį pažymės scenoje


2016-11-17, MR Info

mountainside_2

Jau ši šeštadienį, lapkričio 19 d., 21 val. Kauno gyvos muzikos klube „Lemmy“ dvidešimtąjį gimtadienį švęs Lietuvos roko scenos senbuviai „Mountainside“. Festivalyje „MountainRock‘vol 7,5“ kauniečiai atliks dainas iš paskutiniojo ir šiuo metu įrašinėjamo naujojo albumo.

„Nors oficialiai savo grupės pradžia laikome 1996 m. gruodį įvykusį koncertą dabar jau neegzistuojančiame klube „Gesta“, kartu su „Lemon‘s Joy“, aktyvi veikla jau buvo prasidėjusi anksčiau, o lapkritį vyko intensyvus pasiruošimas pirmajam mūsų koncertui. Todėl šiemet nusprendėme sugrįžti į pačias ištakas ir gimtadienį pažymėti lapkritį“, – sako grupės įkūrėjai broliai bosistas, vokalistas Rytis ir gitaristas Šarūnas Bulotos.

Visuomet atviri įvairioms gitarinės ir ne tik muzikos horizontams, „Mountainside“ apvalų jubiliejų pažymės kartu su kolegomis iš Lietuvos, Latvijos ir Ukrainos savo rengiamame festivalyje „MountainRock‘vol.7,5“, kuris taip pat šiemet „apvalus“ – dešimtasis. Pilnas skaičius festivalio pavadinime žymi didelį renginį, trupmena – mažesnį.

„Nors ilgą laiką buvome pripratę prie labai intensyvaus koncertinio gyvenimo, pastaraisiais metais darbai ir šeimos koncertavimą pristabdė. Tačiau šiemet nutiko keletas smagių dalykų: vasarą nusifilmavome Ryčio Zemkausko kuriamame TV laidų cikle „Mano kiemas“. Grojome Palemono plytų gamykloje. Įdomi patirtis! Pakeitėm repeticijų vietą, įsirengėme naują studiją. O šį šeštadienį po ilgos pertraukos vėl lipsime ant scenos. Bet svarbiausia – vyksta naujo albumo įrašinėjimo procesas“, – pasakoja mountainsaidai.

„Mountainside“ susikūrė ant „senos mokyklos“ thrash’o komandos „Delirium Tremens“ pagrindo. 1998 m. rudenį Vilniuje „Porno Sound“ studijoje buvo įrašyti keturi „gabalai“ – „Birutė“, „Positive“, „H.“, „Čemodančikas“ – ir išleista promo kasetė „Demo 1“. 2003 m. išleistas debiutinis grupės albumas „Distorted“

Pastarasis albumas išleistas 2013 metų pabaigoje. „Solitary, poor, nasty, brutish and short“ – „vienišas, vargingas, piktas, grubus ir trumpas“. Taip britų politinės filosofijos klasikas Thomas Hobbes aprašė žmogaus gyvenimą prigimtinėje būklėje. Pavadinimas, išduodantis, kad nieko linksmo klausytojai neišgirs. Buvo pasukta prie labai sunkaus, tamsaus ir agresyvaus skambesio.

Šiuo metu MOUNTAINSIDE dirba prie naujo albumo, kurio pavadinimo dar neatskleidžia. Nors metalinio skambesio neišsižadama, naujuose kūriniuose stiprus psychedelic, post punk ir net progrock klimatas. Gimtadieniniame koncerte muzikantai žada keletą naujųjų kūrinių.

„MountainRock‘vol.7,5“ dėkoja partneriams – 15min.lt, Ferrum.lt, „R Hostel“, „Megasonus“, „Lemmy“.

Gitarinės muzikos festivalis „MountainRock‘vol.7,5“ vyks lapkričio 19 d., šeštadienį, 21 val. klube „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas). Dalyviai: MOUNTAINSIDE (Kaunas, heavy rock/psychedelic), H. SOROR (Kyiv, experimental/dark psych), DEAD CITY HOLIDAYS (Riga, alt rock/grunge) ir RADIATORIAI (Kaunas, instrumental/alt rock/blues). Daugiau info: www.mountainrock.lt

Roko festivalio ir naujienų interneto svetainėje mountainrock.lt paskelbtą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be mountainrock.lt sutikimo neleidžiama.


Vardas:
El. paštas:
Web adresas: