Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

Latvijos rokeriai „Backflow“ išleido naują albumą „Permanent Issues“


2016-06-06, MR Info

Backflow--CD-artGeros naujienos latvių rokerių „Backflow“ fanams iš Lietuvos – ne kartą mūsų šalyje koncertavusi grupė savo nauja daina „Anyone Else“ pristato neseniai įrašytą antrąjį albumą. „Permanent Issues“, išleistas šių metų pradžioje, buvo pradėtas dar 2010 metais, tačiau baigtas tik dabar.

2008 metais pasirodė debiutinis vaikinų albumas „Love & Peace“. Bendradarbiavimo su „MTV Baltics“ dėka jį buvo galima nemokamai parsisiųsti visose 3 Baltijos šalyse. „Backflow“ buvo pirmoji tai padariusi grupė Pabaltijyje. Šiltai priimta gerbėjų ir žiniasklaidos, grupė dvejus metus keliavo su koncertiniu turu po Baltijos šalis ir grojo visuose pagrindiniuose Latvijos ir Lietuvos festivaliuose.

2010 m. „Backflow“ vėl įžengė į studiją, norėdami įrašyti pagrindinius kito albumo takelius. 2011 m. darbai prie naujos medžiagos tęsėsi privačioje grupės studijoje, tačiau dėl įvairių trukdžių bei nesėkmingų sutapimų taip ir nepavyko pasiekti rezultato.

Backflow - small picturePamažu „Backflow“ pasitraukė iš aktyvaus koncertinio gyvenimo ir egzistavo tik virtualiai. Bet galiausiai 2015 m. viduryje darbą prie nebaigtos medžiagos pratęsė grupės vokalistas Janis Grants ir ilgametis kolega – prodiuseris Janis Kalninš (ex Fact):

„Mes iš tikrųjų neplanavome grįžti prie šio albumo, nes dabar įgyvendiname kitą muzikinį projektą (Grants & Kalninš), kuris mums yra prioritetinis. Bet per vieną pertrauką mes paėmėme šį pusiau baigtą albumą nuo lentynos ir padarėme keletą demo miksų, po kurių mes supratome, jog turime baigti darbus, nes tai tikrai gali būti puikus albumas! „Backflow“gerbėjams ir visiems kitiems roko muzikos mėgėjams“, – pakomentavo Janis Grants.

Taigi buvo įrašytos bei sumiksuotos dainų aranžuotės, vokalinės dalys, trūkstamos gitarų ir mušamųjų partijos, ir taip gimė naujasis albumas „Permanent Issues“.

Ir štai dabar „Backflow“ pristato naują albumo dainą „Anyone Else“.

http://backflow.bandcamp.com/track/anyone-else

Tuo tarpu albumas yra prieinamas visuose pagrindiniuose muzikos transliuotojuose ir internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui: Deezer, Spotify, iTunes, Amazon, GooglePlay, Tidal ir t.t..

Taip pat praėjusį mėnesį buvo išleistas ribotas tiražas kompaktinių diskų, apie kuriuos daugiau informacijos galima rasti grupės svetainėje backflow.bandcamp.com bei Facebook profilyje Facebook.com/the.backflow.

Ar „Backflow“ grįš į koncertinį gyvenimą vis dar nežinia, bet šiuo albumu atveriamos durys galimybėms ir jis reiškia ne tašką, o daugtaškį.

Sex, drugs and rock’n’roll!!! Click, share and rock’n’roll!!!

Albumą įrašė:

„Backflow“: Janis Grants, Raivis Rubenis, Ernests Libietis, Eriks Lizbovskis

Sound engineering: Kristaps Derums, Ģirts „Lomiks“ Laumanis

Producers: Janis Kalninš, Janis Grants

Album art: Zigmunds Lapsa

Roko festivalio ir naujienų interneto svetainėje mountainrock.lt paskelbtą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be mountainrock.lt sutikimo neleidžiama.


Vardas:
El. paštas:
Web adresas: