Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

Provokuojanti retro elektronika – PERTURBATOR atvyksta į „Devilstone“


2016-05-11, MR Info

perturbator-promoAštuntąjį kartą vyksiantis „Devilstone“ festivalis liepos 14-17 d. į Anykščius kviečia ne vien gyvos, instrumentinės muzikos atlikėjus, bet ir toliau plėtoja DJ pasirodymų tradiciją. Šiais metais festivalio atlikėjų sąrašas pasipildys bent 6-iais DJ vardais, o didžiausia „Rocktheque“ scenos kulminacija taps retro futuristinės ir provokuojančios elektroninės muzikos kūrėjas iš Prancūzijos – PERTURBATOR.

Video projekcijomis iliustruoti PERTURBATOR muzikiniai seansai įaudrina ne tik klausą, bet provokuoja ir vaizduotę: violetinis elastanas, sintezatoriais ginkluoti kaukėti bepročiai, post-apokaliptinių miestų gatvės – toks siužetas neatsiejamas nuo PERTURBATOR muzikos. Šiuo pseudonimu prisidengęs prancūzas James Kent, nuosekliai minantis 80-ųjų retrofuturistinės mados pėdomis, jau yra išleidęs kritikų gerai įvertintų EP ir ilgagrojų albumų, o į „Devilstone“ atvyks su naujausiu, vos prieš keletą dienų pasirodžiusiu darbu – „The Uncanny Valley“.

Festivalio „Rocktheque“ scena gūdžiausiu nakties laiku bus atiduota PERTURBATOR industrinėms, sintetinėms bei vaizdinėms provokacijoms.

Bilietus platina www.ebilietai.net ir www.tiketa.lt. Bilieto kaina – 35 EUR. Bilietai brangs.

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Video:

Roko festivalio ir naujienų interneto svetainėje mountainrock.lt paskelbtą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be mountainrock.lt sutikimo neleidžiama.


Vardas:
El. paštas:
Web adresas: