Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

Grupei „Xess“ – 10 metų


2011-01-31, MR info

Kauniečių sunkiosios muzikos desanto atstovai – „Xess“ gimtajame mieste bei sostinėje šį savaitgalį švęs savo 10-ąjį jubiliejų.

2001 metų vasario 3-ąją, visiškai sudilus „Liūnuosna“ mechanizmui, buvo duotas startas tam, ką ir šiandien vadiname vardu „Xess“. Per visus šiuos metus keitėsi žmonės, muzika, priemonės, temos ir kokybė. „Xess“, pradėję nuo purvino sintetinio metalo ir savo jėgomis išleidę du albumu – mini „In Cyber Lust“ bei pilną „Psychoholic Bastard Crew“. Pernai, padedant leidyklai „Atra Musica“, pristatė naujausią kūrinį „We, the Great Newrotics“, kuriame skamba sunkiai apibrėžiamas tamsusis metalas su įvairiomis priemaišomis. Taip buvo užbaigtas dar vienas grupės gyvavimo etapas.

Be didelės pompastikos ar proklamacijų kūrybinės veiklos dešimtmetį „Xess“ paminės dviem kameriniais koncertais. Kaune visi laukiami vasario 4 d. pabe „Antipops“, o Vilniuje – vasario 5 d. „Alaus Namuose“.

Roko festivalio ir naujienų interneto svetainėje mountainrock.lt paskelbtą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be mountainrock.lt sutikimo neleidžiama.


Rx @ 2011-02-03 13:34

Sveikinimai ir Sekmes!

Vardas:
El. paštas:
Web adresas: