Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

Grupė „Arbata“ laukia akustiniuose koncertuose


2011-01-27, MR info

Šį savaitgalį „Arbata“ savo gerbėjų laukia akustiniuose koncertuose. Grupė gros jau seniai lankytuose miestuose: sausio 28 d., 21 val., Druskininkuose, klube „Alka“, M.K. Čiurlionio g. 113A, sausio 29 d., 20 val., Alytaus klube „Trys su puse“, Pulko g. 14, sausio 30 d., 17 val., Marijampolės „Pizza Jazz“, J. Basanavičiaus g. 8.

Bilietus galima įsigyti www.bilietupasaulis.lt. Kaina: 15 Lt (išankstiniai su nuolaida – 12 lt).

Kas kartą girdėjo grupę „Arbata“, tam ilgai jos pristatinėti nereikia. Scenos senbūvė vis dar nepaliauja stebinti nuotaikinga, linksma ir užvedančia gyva muzika. Grupė per savo gyvavimo laikotarpį grojo vienoje scenoje su pasaulinio lygio atlikėjais „Electric Light Orchestra“ ir rusų roko grandais „Mumiy Troll“. 2009 metų „Radiocentro“ apdovanojimuose „Arbata“ su daina „Aguona“ nominuota geriausios dainos apdovanojimui. Kolektyvas grojo įvairiuose festivaliuose: „Be2gether“, „GaDi“ festivalis, A.LT – alternatyvios muzikos apdovanojimai ir taip toliau.

Roko festivalio ir naujienų interneto svetainėje mountainrock.lt paskelbtą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be mountainrock.lt sutikimo neleidžiama.


Vardas:
El. paštas:
Web adresas: