Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

Roko grupė „IR“ pristatys naują netikėtą albumą


2009-11-15, MR info

IR 2009 mazasPrieš šešerius metus veržliai įžengę į Lietuvos roko sceną, išleidę du albumus, pritraukę nemažą gerbėjų būrį ir sulaukę pripažinimo MTV, vilniečiai „IR“ nesnaudžia ir vėl išleidžia naują albumą „Minimalistic Live“. Darbas buvo įrašytas prieš metus gyvai LRT Didžiojoje studijoje, padedant kviestiniams muzikantams – smuikininkui Tadui Dešukui bei kontrabosininkui Vyčiui Nivinskui ir dalyvaujant bei šiltai palaikant grupės gerbėjams.

Albumo pavadinimas „Minimalistic Live“ pasufleruoja, kad šįkart nereikia tikėtis trankių būgnų salvių, ar aštrių gitarų rifų. Minimalistinę programą rokeriai „IR“ pristatys lapkričio 29 d. 15 val. radio stoties „Opus 3“ eteryje, gruodžio 5 d. 21 val. „Liberty Pub“, Kaune ir gruodžio 12 d. 21 val. sostinės klube „Mulen Ružas“.

Šįkart vaikinai parodys visiškai kitokią savo kūrybos pusę – ramesnę ir nepadailintą efektais. Jau atmintai išmoktas grupės dainas gerbėjai sunkiai atpažins, nes jas „IR“ perkūrė ir suteikė joms absoliučiai naują skambesį.

Koncertų metu kolektyvui talkins smuikininkas Tadas Dešukas, kurio instrumentas skamba ir „Minimalistic Live“. Beje, kas nespės albumo įsigyti per „IR“ pasirodymus ir grupės gerbėjai, esantys toli nuo Lietuvos, neturėtų nusiminti – vaikinai nusprendė tapti vieni pirmųjų mūsų šalyje, kurių dainas bus galima įsigyti ir skaitmeniniu formatu.

„IR“ tvirtina, kad dar kartą tokios galimybės pamatyti juos scenoje ramesnius ir išgirsti taip atliekamas dainas, gerbėjai sulauks negreitai, tad ragina ateiti į grupės koncertus gruodžio 5 d. 21 val. Kauno klube „Liberty Pub“ ir 12 d. 21 val. į „Mulen Ružą“, Vilniuje. O kas negalės dalyvauti šiuose pasirodymuose, dar gali išgirsti „IR“ lapkričio 29 d. 15 val. radio stoties „Opus 3“ eteryje.

Daugiau apie grupę:
www.irband.lt
www.myspace.com/irband
http://ir.frype.lt

Roko festivalio ir naujienų interneto svetainėje mountainrock.lt paskelbtą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be mountainrock.lt sutikimo neleidžiama.


Vardas:
El. paštas:
Web adresas: