Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

Gotų tūsas “Dance Macabre in Vilnius”


2005-06-02, MR Info


“BlackWidows Org” pristato “Dance Macabre in Vilnius”, birželio 4 d., šeštadienį, klube “Star underground” (Ašmenos g. 8, Vilnius), auka 5 Lt., pradžia – 20 val. Lietuvos gotikinės muzikos atstovės DJ Chimera & DJ Mistique rengia specialų vakarą gotikinės muzikos ir ne tik klausytojams. Ypatinga atmosfera ir įspūdingai pasipuošę vakaro svečiai sužavės ne vieną apsilankiusįjį.

Paklaustos kodėl nusprendėte sostinės pramogų pasaulį praturtinti tokiais renginiais, organizatorės teigė, kad Lietuvoje mažai dėmesio skiriama underground muzikos vakarėliams, populiarią muziką besiklausantis jaunuolis gali rinktis iš gausybės klubų, o štai alternatyvios muzikos klausytojui tenka slankioti gatvėmis ir klausytis tau patinkančios muzikos namie arba ausinuko pagalba.

Lietuva yra sustabarėjęs ir naujovių bijantis kraštas, būdami Europos sąjungos nariais turėtumeme plėsti savo pramogų verslą ne tik nuobodžiais klubais, kavinėmis, bei įprastais renginiais, bet ir paįvairinant mūsų visuomenės kultūrines pramogas neįprastais ir netradiciniais įvykiais.

Šio renginio metu organizatorės taip pat sostinės publikai pristatys pirmąją tokio pobūdžio Lietuvoje parduotuvę „Fantasmagoria Darkwave Antifashion”, kurią numatoma atidaryti š.m. birželio pabaigoje. Parduotuvės lankytojai galės įsigyti įvairiausių papuošalų, kosmetikos, bus pristatyta „Darkwave Antifashion“ mados kolekcija.

Roko festivalio ir naujienų interneto svetainėje mountainrock.lt paskelbtą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be mountainrock.lt sutikimo neleidžiama.


Vardas:
El. paštas:
Web adresas: