Naujienos Festivalis Kontaktai vol. 1 vol. 2 vol. 3 vol. 4 vol. 4.5 vol. 5 vol. 5.5 vol. 6 vol. 7
     
   
 
 

Švedijos „death“ meistrus juokina „bliakerių“ įvaizdis


2004-07-22, MR Info

Penktadienį, liepos 16 d., “Mulen ružą” (buvę profsąjungų rūmai ant Tauro kalno) vėl okupavo metalistai (neseniai ten grojo ir „Vader“ bei „Mayhem“). Šį kartą vakaro kaltininkai buvo Švedijos death metalo žymūnai DISMEMBER, jiems kompaniją palaikė vilniečiai INQUISITOR bei MANDRAGORA ir kauniečiai MOUNTAINSIDE.

Renginys pavyko beveik idealiai. „Mulen ruže“ prisirinko pilna salė sunkiosios muzikos gerbėjų ir šiaip smalsuolių, nors bilietas kainavo ne taip jau mažai – 20 Lt. Nors garsas nebuvo tobulas, bet pakankamas suvokti ką grupės nori pasakyti.

Iš karto po headliner‘ių „Dismember“ pasirodymo „MountainRock“ pakalbino vokalistą Matti Karki.

MountainRock: Pirmą kartą grojote Lietuvoje. Kokie „karšti“ įspūdžiai po pasirodymo?

Matti: Publika tikrai nuostabi. Esame groję JAV, Japonijoje. Ten publika taip pat puiki, bet lietuviai yra dar didesni mūsų gerbėjai. Jie atmintinai žino „Dismember“ dainas. Tikimės, jog įgijome naujų fanų, o senieji liko patenkinti mūsų pasirodymu.

Tiesa, turėjome šiokių tokių techninių problemų grojimo metu, bet iš esmės viskas pavyko puikiai.

MR: Ar „Dismember“ nebūtų priimti geriau prieš gerą dešimtį metų, kai death metalas buvo „ant bangos“?

M.: Galbūt būtų susirinkę dar daugiau gerbėjų, nors jų ir šį vakarą tikrai užteko. Manau, kad geriausias laikas savo fanams groti yra tada kai užlipi ant scenos. Be to, dabar pastebimas death‘o atgimimas.

MR: Jau šešioliką metų „Dismember“ yra žinomi metalinėje padangėje. Ar pragyvenate iš muzikos?

M: Iš tiesų aktyviai grojame penkioliką metų. O dėl pragyvenimo, tai visi turime šeimas, auginame vaikus ir šalia muzikos dirbame įvairius darbus: graffiti valymas nuo sienų, muzikos prekių parduotuvė, fitneso treneris, cheminių prekių parduotuvė. Vien iš muzikos nepragyvename.

MR: Į Vilnių atvykote iš Latvijos, kurioje taip pat turėjote koncertą. Kaip sekėsi?

M.: Kaip minėjau, Latvijos ir Lietuvos publika tikrai puiki ir esame patenkinti savo pasirodymais. Tačiau muitinės turėtų geriau atlikti savo darbą. Pajutome labai blogą, nemandagų muitininkų požiūrį. Tai nuteikė nesmagiai.

MR: Skandinavija turi ne tik puikias death, bet ir black metalo tradicijas. Kaip vertinate black metal?

M: Muzika yra vienas dalykas. Neturiu nieko prieš įvairią muziką, bet „bliakerių“ įvaizdis tikrai juokingas. Grojant black‘ą svarbiausia ant scenos savo išvaizda sakyti „I‘m fucking evil“.

MR: Kokios muzikos klausaisi namie?

M: Tiesa sakant jokios. Mėgaujuosi tyla ir skaitau knygas apie antrą pasaulinį karą.

Daugiau apie renginį:

ferrum.lt

Komentarai:

ferrum.lt

banga.lt

mountainrock

Roko festivalio ir naujienų interneto svetainėje mountainrock.lt paskelbtą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be mountainrock.lt sutikimo neleidžiama.


.. @ 2004-07-22 20:53

cool :tongue:

Beska @ 2004-07-23 14:59

Na, kiek atsimenu, ir seniau death'eriai nepasizhymejo didele tolerancija black'ui, kuris juos ishstume ish lyderiavimo heavy metal pasaulyje 🙂

Chuck @ 2004-07-23 18:17

gerai pasake Dismemberiai. Bliakeriai labai juokingi. ypac tie pacukai paaugliai kur bando atrodyt kaip pats Setonas :laughing:

to>Chuck @ 2004-07-23 22:38

Jo, bliakeriai juokingi:) Ypac kai is tiesu nera nei pikti, nei ka;)

Vardas:
El. paštas:
Web adresas: